سوالات متداول

سوالات متداول - مام‌آپ

پر تکرار ترین سوالات کاربران

سوالات متداول کاربران:

 • مام‌آپ چیست؟

  مام‌آپ سامانه تخصصی ارتقا سلامت زنان بویژه مادرانی که به علت عوارض بارداری و زایمان، تجربه ناخوشایند و سختی دارند، می‌‌باشد که می‌‌توان با نصب آن بصورت آنلاین و آفلاین (صوتی، تصویری و متنی) با پزشکان ارتباط برقرار کرد.
 • چرا از مام‌آپ استفاده می‌کنیم؟

  یکی از مهم‌ترین مزیت‌‌ها و قابلیت‌ها اپلیکیشن مام‌آپ تخصصی بودن آن است. که پس از انجام چندین مطالعه و پژوهش در طی چند سال متوالی، طراحی، پیاده سازی و مورد ارزیابی بالینی قرار گرفته است. بسیاری از مادران به علت عدم در دسترس بودن فرد حمایتگر از سوی ارائه‌دهندگان خدمات پزشکی، مشکلات عدیده ای را تجربه نموده‌اند. مام‌آپ با آسان نمودن ویزیت و مشاوره تخصصی میتواند پاسخگوی بسیاری از نیازهای زنان باشد. در ایران نمونه مشابه اپلیکیشن مام آپ وجود ندارد. قابلیت‌های مورد توجه در این سامانه امکان دریافت نسخه الکترونیکی و همچنین امکان برقراری ارتباط صوتی و تصویری با پزشکان بصورت آنلاین و آفلاین (بصورت تخصصی) وجود دارد. در واقع کاربر با سامانه مام‌آپ می‌تواند با کم‌ترین هزینه و در کم‌ترین زمان به راحتی مشاوره و درمان خود را دریافت نماید.

 • مالک اپلیکیشن مام‌آپ کیست؟

  تمام حقوق مادی و معنوی سامانه مام‌آپ متعلق به دکتر صدیقه عبداله پور شاغل در دانشگاه علوم پزشکی مشهد می‌باشد.

 • چه گروهی از افراد می توانند از خدمات مام آپ بهره مند شوند؟

  خدمات مام آپ شامل دو گروه عمده می باشد. ۱- ویزیت آنلاین و مشاوره تمامی زنان در پاسخ به کلیه نیازهای مراقبتی مشاوره‌ای و درمانی ۲- ویزیت آنلاین و مشاوره به مادرانی که به هر دلیلی زایمان سخت و ناخوشایندی را تجربه نموده اند. این مادران گاها به عللی همچون مسمومیت بارداری، زایمان زودرس، دیابت بارداری، خونریزی شدید پس از زایمان، چسبندگی‌های جفت، هیسترکتومی(برداشتن رحم) با شرایط سخت از بیمارستان ترخیص می‌شوند و با عوارض مادام‌العمر دسته پنجه نرم می‌کنند.

 • آیا تیم تخصصی مام‌آپ شماره نظام پزشکی دارند؟

  تمامی پزشکان دارای جواز فعالیتی مانند: شماره نظام پزشکی مورد تایید مام‌آپ می‌باشند.